Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Sytuacja finansowa SOSIR, rozliczenie budowy bazaru "Pod Dębami" 2016/01/26 16:51 #23999

  • Robert Włodek
  • Robert Włodek Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 92
  • Otrzymane podziękowania: 9
Jaka jest prawdziwa sytuacja finansowa SOSIR-u i dlaczego władze nie rozliczają budowy bazaru "Pod Dębami?

Zachęcam do obejrzenia wideo i przeczytania wywiadu z bazarowiczami.

Wideo jest dostępne pod dresem:
www.facebook.com/1652501981/videos/10207...0752647/?pnref=story

Wywiad dostępny jest pod adresem:
pograniczelubuskie.pl/2016/01/9532/#more-9532

pozdrawiam serdecznie
Robert Włodek
Mieszkaniec aktywny. Wicestarosta Powiatu...
Za tę wiadomość podziękował(a): kaczka

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Robert Włodek.

Odp: Sytuacja finansowa SOSIR, rozliczenie budowy bazaru "Pod Dębami" 2016/01/27 07:47 #24006

  • jkn51
  • jkn51 Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 237
  • Otrzymane podziękowania: 30
Panie Robercie , reklamy na tym portalu są płatne / patrz zakładki z prawej /. Pan chyba to rozumie , wszak pismo redagowane przez Pana to jedna wielka ulotka reklamowa. Jest Pan więc z branży. Oczywiście zawsze można powiedzieć , że to społeczna , obywatelska działalność. Ale to można powiedzieć dzieciom. Reszta tego nie kupi. Szanowny administratorze , czy mogę linki do swoich reklam umieszczać tutaj również nieodpłatnie ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Sytuacja finansowa SOSIR, rozliczenie budowy bazaru "Pod Dębami" 2016/01/27 10:12 #24007

  • kaczka
  • kaczka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 292
  • Otrzymane podziękowania: 8
@jkn51 co za farmazony i bzdury tu wypisujesz. Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia w tym temacie, to skorzystaj z możliwości niewypowiadania się. Temat bardzo interesujący.
W świetle Artykułu 61 ust. 1 Konstytucji RP (w którym mowa o tym co stanowi informację publiczną) warto zwrócić uwagę na to, że wskazuje on też podmioty, które muszą informować o swojej działalności oraz w artykule 4 ustawy o dostępie do informacji publicznej. W interesującej nas sprawie brzmi :
"podmioty reprezentujące inne osoby lub jednostki organizacyjne, które wykonują zadania publiczne lub dysponują majątkiem publicznym, oraz osoby prawne, w których Skarb Państwa, jednostki samorządu terytorialnego lub samorządu gospodarczego albo zawodowego mają pozycję dominującą w rozumieniu przepisów o ochronie konkurencji i konsumentów"

Tak więc czekamy na udzielenie informacji Panu Włodkowi. Sam jestem jej ciekaw.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Sytuacja finansowa SOSIR, rozliczenie budowy bazaru "Pod Dębami" 2016/01/27 10:40 #24008

  • jkn51
  • jkn51 Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 237
  • Otrzymane podziękowania: 30
Nie znam artykułów i paragrafów. I nie mam zamiaru ich poznawać. I mam głęboko , co Ty mi Kaczko radzisz. W temacie miałem do powiedzenia co mnie interesowało i nic Ci do tego. Administrator i Pan Robert chyba adwokatów nie potrzebują. więc bądź tak dobra i odleć.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Sytuacja finansowa SOSIR, rozliczenie budowy bazaru "Pod Dębami" 2016/01/27 11:44 #24009

  • kaczka
  • kaczka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 292
  • Otrzymane podziękowania: 8

jkn51 napisał: Nie znam artykułów i paragrafów. I nie mam zamiaru ich poznawać. I mam głęboko , co Ty mi Kaczko radzisz. W temacie miałem do powiedzenia co mnie interesowało i nic Ci do tego. Administrator i Pan Robert chyba adwokatów nie potrzebują. więc bądź tak dobra i odleć.


Właśnie o to chodzi, że nic nie wniosłeś w tym temacie w swojej wypowiedzi :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Sytuacja finansowa SOSIR, rozliczenie budowy bazaru "Pod Dębami" 2016/01/27 11:58 #24010

  • jkn51
  • jkn51 Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 237
  • Otrzymane podziękowania: 30
Wniosłem stosowne zapytania i czekam na odpowiedź / nie od Ciebie /.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Sytuacja finansowa SOSIR, rozliczenie budowy bazaru "Pod Dębami" 2016/01/27 12:47 #24012

  • Redakcja Słubice24.pl
  • Redakcja Słubice24.pl Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 727
  • Otrzymane podziękowania: 70
Witaj jkn51, umieszczanie linków do stron zewnętrznych w żaden sposób nie jest zabronione, jeśli nie jest nachalną reklamą czy spamem (co się często zdarza na forach). Nasi internauci (a także my sami) tu na forum czy też w komentarzach pod artykułami wielokrotnie umieszczali linki do materiałów prasowych w różnych mediach. Nie tylko regionalnych jak Radio Zachód, telewizja HTS, Gazeta Lubuska, Pogranicze Lubuskie czy TVP Gorzów, ale także ogólnopolskich. Wklejane są filmy z YT, linki do różnych reportaży itp. Jeśli to służy dyskusji prowadzonej w danym wątku lub uzupełnia ważne informacje, to jak najbardziej jest ok. Pozdrawiamy!

PS. A jeśli potrzebujesz reklamy, to zachęcamy oczywiście do kontaktu z naszą redakcją. :)

jkn51 napisał: Panie Robercie , reklamy na tym portalu są płatne / patrz zakładki z prawej /. Pan chyba to rozumie , wszak pismo redagowane przez Pana to jedna wielka ulotka reklamowa. Jest Pan więc z branży. Oczywiście zawsze można powiedzieć , że to społeczna , obywatelska działalność. Ale to można powiedzieć dzieciom. Reszta tego nie kupi. Szanowny administratorze , czy mogę linki do swoich reklam umieszczać tutaj również nieodpłatnie ?

Za tę wiadomość podziękował(a): jkn51

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Sytuacja finansowa SOSIR, rozliczenie budowy bazaru "Pod Dębami" 2016/01/28 20:08 #24024

  • metallioa
  • metallioa Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 123
  • Otrzymane podziękowania: 5
No i gdzie się podziały te wielkie inwestycje? Te rekordowe budżety? Z tego co zauważyłem to na razie zaczyna być afera za aferą. Czas na zmiany!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Sytuacja finansowa SOSIR, rozliczenie budowy bazaru "Pod Dębami" 2016/01/29 17:40 #24032

  • xy37
  • xy37 Avatar
  • Gość
  • Gość
czytałam w dzisiejszym Kurierze Pogranicza o tej aferze z bazarem-wstyd dla sosiru,dla burmistrza,dla stupienki,jestem więcej niż pewna ze cos knuja...Bazarowicze-nie pozwolcie się okradać,wynajmijcie prawnikow,adwokatow ,idzcie do Sadu-Nie napychajcie im kieszeni/ i tak już pelnych / swoja ciężko zarobiona kasa!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Sytuacja finansowa SOSIR, rozliczenie budowy bazaru "Pod Dębami" 2016/01/30 22:13 #24038

  • metallioa
  • metallioa Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 123
  • Otrzymane podziękowania: 5
Tutaj to trzeba się zająć wieloma sprawami oraz dokładnie je prześwietlić. Poczynając od osiedla świerkowego, bazaru, prywatyzacji ZECu, sprzedaży niektórych budynków, sprawy podatków dla niektórych osób i tak można wymieniać i wymieniać. W mojej opini to Słubiczanie powinni zaprosić Wojtka Sumlińskiego.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Sytuacja finansowa SOSIR, rozliczenie budowy bazaru "Pod Dębami" 2016/02/05 11:36 #25093

  • dawidooo
  • dawidooo Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 28
  • Otrzymane podziękowania: 0
Napisz konkretnie o jakie nieprawidłowości chodzi o jakie budynki, jakie konkretnie afery, jakie konkretnie osoby. Z tego co napisałeś nie można się zorientować żeby w mieście były jakieś nieprawidłowości, rzucasz tylko ogólniki. Moim zdaniem jak coś wiesz , że było nie tak- do prokuratury z tym. Co do bazarowiczów nowego bazaru to też słyszymy tylko ogólniki, że ktoś coś obiecał , że miało być tak a jest inaczej- proszę o jakieś dokumenty np. tych umów przedwstępnych które np. mówiłyby o powierzchni albo kwocie za pawilon. Do tej pory nie podali żadnej-wiarygodnej, popartej jakimś dokumentem a nie ględzeniem- nieprawidłowości. Żenada

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Sytuacja finansowa SOSIR, rozliczenie budowy bazaru "Pod Dębami" 2016/02/05 12:18 #25095

  • marks
  • marks Avatar
  • Gość
  • Gość
Poczytaj sobie wpisy z przed dwóch, trzech lat na tym forum i na forum Gazety Lubuskiej.
Do tego filmy z sesji Rady Miejskiej i protokoły, o ile jeszcze są gdzieś dostępne.
Mnie się nie chce przeszukiwać wszystkich archiwów, ale możesz zacząć od tego:
forum.gazetalubuska.pl/kto-buduje-nowe-o...-prywaciarz-t106432/
i innych wpisów dotyczących ZEC, SCWI czy SOSIR.
Wtedy było o tym głośno a dziś już większość zapomniała o co chodzi. I tak pewnie miało być.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Sytuacja finansowa SOSIR, rozliczenie budowy bazaru "Pod Dębami" 2016/02/05 12:39 #25096

  • dawidooo
  • dawidooo Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 28
  • Otrzymane podziękowania: 0
Nie pamiętam aby coś było niezgodnie z prawem w sprawie sec, zec, osiedla świerkowego czy scwi. To że ktoś napisze coś na forum , nie znaczy że zaraz jest to prawda. A co do rozliczenia bazaru to jeszcze mi się przypomniało że sosir to sp. zo.o., i co rok składa bilans do KRS. Nie ruszając dupy z przed komputera można sobie zamówić ksero bilansów i sprawdzić co i jak, a nie pitolić na forach jakie to długi ma sosir. Jakby Włodek sobie takie ksero zamówił to by przynajmniej miał jakiś papier na potwierdzenie swojego pitolenia., a tak to jest osobą całkowicie niewiarygodną. Znalazł 3 niezadowolonych na 124 budy i sieje zament.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Sytuacja finansowa SOSIR, rozliczenie budowy bazaru "Pod Dębami" 2016/02/05 15:00 #25105

  • kaczka
  • kaczka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 292
  • Otrzymane podziękowania: 8
Spółka z o.o. składa do 30 czerwca sprawozdanie finansowe dotyczące roku obrotowego, który kończy się 31 grudnia. KRS posiada na dziś sprawozdanie finansowe SOSiR-u za rok 2014. Sprawozdania za 2015 r. w KRS jeszcze nie ma.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Sytuacja finansowa SOSIR, rozliczenie budowy bazaru "Pod Dębami" 2016/02/05 15:19 #25112

  • dawidooo
  • dawidooo Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 28
  • Otrzymane podziękowania: 0
Za 2014 jakie ma zadłużenie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.