Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Wybory samorządowe 2014 2014/10/24 12:36 #20454

  • Redakcja Słubice24.pl
  • Redakcja Słubice24.pl Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 727
  • Otrzymane podziękowania: 70
Zapraszamy zarówno naszych czytelników, jak i przedstawiciele komitetów wyborczych, do dyskusji na temat nadchodzących wyborów samorządowych. W tym miejscu można zamieszczać bieżące wiadomości związane z kampanią wyborczą, informacje o spotkaniach, konferencjach itd. Prosimy o kulturalną i merytoryczną dyskusję, posty naruszające netykietę i regulamin oraz noszące znamiona spamu, będą usuwane. Komitety zainteresowane reklamą wyborczą zapraszamy do kontaktu z naszą redakcją.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wybory samorządowe 2014 2014/10/24 12:43 #20455

  • Redakcja Słubice24.pl
  • Redakcja Słubice24.pl Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 727
  • Otrzymane podziękowania: 70
Wywiad z burmistrzem Słubic w Radio Zachód:
www.zachod.pl/radio-zachod/gosc-radia-za...-burmistrz-slubic-3/

Reportaż TVP o kandydatach na burmistrza Słubice (od 12:35):
www.tvp.pl/gorzow-wielkopolski/informacj...102014-1830/17348172

Relacja z konferencji prasowej Ryszarda Bodziackiego:
www.zachod.pl/radio-zachod/serwis-inform...rogram-i-kandydatow/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Redakcja Słubice24.pl.

Wybory samorządowe 2014 2014/10/24 13:45 #20457

  • inka
  • inka Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 0
23 października Ryszard Bodziacki oficjalnie zaprezentował mediom i mieszkańcom swój program wyborczy oraz kandydatów na radnych do Rady Miejskiej z Komitetu Wyborczego Wyborców Ryszarda Bodziackiego. Serdecznie zapraszamy na stronę www.bodziackiryszard.pl oraz www.facebook.com/ryszard.bodziacki i do obejrzenia spotu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wybory samorządowe 2014 2014/10/24 13:56 #20458

  • jurand
  • jurand Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 102
  • Otrzymane podziękowania: 3
I tak jak podpowiada nam Pan Ryszard....16 listopada musimy dokonać właściwego wyboru.....
A zatem nie zaprzepaśćmy tego co udało się osiągnąć i

zagłosujmy na Tomasza Ciszewicza


więcej na: www.facebook.com/KWWTomaszaCiszewicza

Za tę wiadomość podziękował(a): dreamhost, macis

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez jurand.

Wybory samorządowe 2014 2014/10/24 14:03 #20459

  • inka
  • inka Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 0
zapraszamy do kontaktu z nami, czekamy na opinie, pytania i sugestie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oto 15 kandydatów na radnych we wszystkich okręgach wyborczych:

okręg nr 1 - Irmina Balcerek www.bodziackiryszard.pl/index.php/kandyd...irmina-anna-balcerek oraz FB: www.facebook.com/irmina.balcerek

okręg nr 2 - Agnieszka Karpińska www.bodziackiryszard.pl/index.php/kandyd...ka-jolanta-karpinska oraz FB: www.facebook.com/ladzinska?fref=ts

okręg nr 3 - Radosław Tatarski www.bodziackiryszard.pl/index.php/kandyd...15-radoslaw-tatarski oraz FB: www.facebook.com/profile.php?id=100005168175219&fref=ts

okręg nr 4 - Łukasz Kaczmarek www.bodziackiryszard.pl/index.php/kandyd.../16-lukasz-kaczmarek oraz FB: www.facebook.com/profile.php?id=100001658581100&fref=ts

okręg nr 5 - Janusz Siwek www.bodziackiryszard.pl/index.php/kandyd...daci/17-janusz-siwek oraz FB: www.facebook.com/janusz.siwek.58?fref=ts

okręg nr 6 - Andrzej Jerzmanowski www.bodziackiryszard.pl/index.php/kandyd...andrzej-jerzmanowski oraz FB: www.facebook.com/profile.php?id=100006540947847&fref=ts

okręg nr 7 - Łukasz Hein www.bodziackiryszard.pl/index.php/kandyd...ydaci/19-lukasz-hein oraz FB: www.facebook.com/lukaszhein?fref=ts

okręg nr 8 - Wojciech Matkowski www.bodziackiryszard.pl/index.php/kandyd...0-wojciech-matkowski oraz FB: www.facebook.com/wojciech.matkowski.39?fref=ts

okręg nr 9 - Piotr Gospodarek www.bodziackiryszard.pl/index.php/kandyd.../21-piotr-gospodarek oraz FB: www.facebook.com/profile.php?id=100005157049254&fref=ts

okręg nr 10 - Maurycy Chmielewski www.bodziackiryszard.pl/index.php/kandyd...-maurycy-chmielewski oraz FB: www.facebook.com/maurycy.chmielewski.7?fref=ts

okręg nr 11 - Łukasz Pawlak www.bodziackiryszard.pl/index.php/kandyd...aci/23-lukasz-pawlak oraz FB: www.facebook.com/profile.php?id=100007436239496

okręg nr 12 - Grzegorz Koźmiński www.bodziackiryszard.pl/index.php/kandyd...4-grzegorz-kozminski oraz FB: www.facebook.com/profile.php?id=100007930667585&fref=ts

okręg nr 13 - Sebastian Konopko www.bodziackiryszard.pl/index.php/kandyd...25-sebastian-konopko oraz FB: www.facebook.com/profile.php?id=100005068758359&fref=ts

okręg nr 14 - Andrzej Woźniak www.bodziackiryszard.pl/index.php/kandyd...i/26-andrzej-wozniak

okręg nr 15 - Justyna Skalska www.bodziackiryszard.pl/index.php/kandyd...i/27-justyna-skalska oraz FB: www.facebook.com/justyna.skalska.14?fref=ts

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wybory samorządowe 2014 2014/10/25 05:55 #20489

  • metallioa
  • metallioa Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 123
  • Otrzymane podziękowania: 5
Jurand pochwal się kto zrobił ten film Panu Burmistrzowi i ciekaw jestem ile kosztował?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wybory samorządowe 2014 2014/10/25 10:57 #20498

  • Mieszkaniec_111
  • Mieszkaniec_111 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Szanowny Panie Burmistrzu TC,

Pana spot jest beznadziejny. Musiałem wykazać się dużą determinacją, żeby go całego obejrzeć. Nie wiem kto Panu doradzał, ale chyba chciał wyrządzić Panu krzywdę. Jedyne co zapamiętałem to Pana z kosiarką. Jak rozumiem profesjonalnym koszeniem trawy planuje się Pan zająć po przegranych wyborach. Życzę sukcesów bo na stanowisku burmistrza Pan zawiódł.

Poza tym widać, że nie ma Pan się zbytnio czym pochwalić bo ze spotu można odnieść wrażenie, że nowe przedszkole to Pana zasługa i chyba tak Pan chciał to ukazać. A przecież wiemy, że największy wkład w jego powstanie miał Ryszard Bodziacki i kilku radnych poprzedniej kadencji.

Tak więc życzę druzgocącej porażki w wyborach i kontynuowania kariery poza strukturami samorządowymi. Mam nadzieję, że do Starostwa Pan też się nie dostanie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wybory samorządowe 2014 2014/10/25 17:18 #20503

  • Twoja trauma
  • Twoja trauma Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 33
  • Otrzymane podziękowania: 2
Spot Cisza tragedia, gada jakby miał kluche w gardle.

A tu "dream team" platformersów :)
www.facebook.com/pages/Platforma-Obywate...bice/566890523364200

Co sądzicie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wybory samorządowe 2014 2014/10/25 20:41 #20505

  • alien
  • alien Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 74
  • Otrzymane podziękowania: 1
a

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez alien.

Wybory samorządowe 2014 2014/10/25 21:22 #20506

  • FikuMiku
  • FikuMiku Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 13
  • Otrzymane podziękowania: 1
Oooo czyżby współautor pomysłu na film o samotnym słubickim jeźdźcu się obraził? A taki miał być wypas... Ten szyderczy uśmiech w trakcie przejażdżki obok przedszkola jest po prostu porażający. On mówi "Ale ich wszystkich wycykałem... ludzie myślą, że to moja zasługa i znowu oddadzą na mnie głos... nieudacznicy...". Nie mam już na to zdrowia...

Technicznie film zrobiony profesjonalnie. Pomysł - sami oceńcie.

Ciekawe ile ten spot kosztował? Na szczęście Komitety Wyborcze muszą się z tego rozliczać i za jakiś czas wszystko będzie jasne - kto i za ile go nakręcił. Pytałem koleżankę po łódzkiej filmówce - wycenia go na zirka 10 tys. zł. We will see...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wybory samorządowe 2014 2014/10/25 21:40 #20507

  • marks
  • marks Avatar
  • Gość
  • Gość
Eee tam, dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach.
Ale jakoś dziwnie jestem przekonany, że w spocie maczali łapki chłopcy z słubickiej tiwi..

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wybory samorządowe 2014 2014/10/25 22:55 #20508

  • alien
  • alien Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 74
  • Otrzymane podziękowania: 1
a

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez alien.

Wybory samorządowe 2014 2014/10/26 11:53 #20511

  • dreamhost
  • dreamhost Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 141
  • Otrzymane podziękowania: 14
Mądry, przemyślany i profesjonalnie zrobiony spot wyborczy obecnego burmistrza. Obejrzałem z przyjemnością.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez dreamhost.

Wybory samorządowe 2014 2014/10/26 15:37 #20515

  • FikuMiku
  • FikuMiku Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 13
  • Otrzymane podziękowania: 1
Alien no przecież się staram. Piszę tylko wtedy gdy uznam za stosowne. Ale dla Ciebie zrobię wyjątek ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wybory samorządowe 2014 2014/10/26 18:37 #20518

  • vivaldi
  • vivaldi Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 25
  • Otrzymane podziękowania: 1

dreamhost napisał: Mądry, przemyślany i profesjonalnie zrobiony spot wyborczy obecnego burmistrza. Obejrzałem z przyjemnością.


Dreamhost a co Ci się bardziej podobało koszenie trawnika czy jazda samochodem po mieście ? :silly:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.